YÖNETİM KURULU

  

Mehmet Mahşuk GÜLAÇAR

 Yönetim Kurulu Başkanı

1960 Van doğumludur. ilk ve orta öğrenimini Van’da , yüksek öğrenimini KTÜ işletme fakültesinde tamamlamıştır. Müteahhit ve Sanayici olan Gülaçar, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) üyesidir.

Evli ve Dört çocuk babasıdır.

 

 

 

Mustafa ÇALIŞKAN

 Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1984 Çorum/Osmancık doğumludur. İlk orta ve lise öğrenimini Osmancık'ta Üniversite Öğrenimini Gazi Üniversitesinde tamamlamıştır. Kurucusu olduğu MFM Mühendislik ve Muser Otomasyon firmalarıyla Endüstri sektörüne hizmet vermektedir.

İşyerleri Dersankoop’ta olan Mustafa Çalışkan Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

Selim LAFÇI

 Yönetim Kurulu Üyesi (Sayman)

1966 Sivas Koyulhisar doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Cihangir’de tamamlamıştır. Rezistans üreticisi olan Lafçı halen Dersankoop’ta rezistans üretim ve pazarlama işi ile uğraşmaktadır.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

Abdullah YAZİK

Yönetim Kurulu Üyesi (Genel Sekreter)

1971 Van / Erciş doğumludur. İlk ve orta öğrenimi Van’da tamamlayan Yazik,1991'den beri inşaat ve dekorasyon işleri yapmaktadır. Halen Dersankoop'ta kendisine ait olan İnşaat ve Dekorasyon Firmasında faaliyetine devam etmektedir.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

 

Tuncay YILDIZ

 Yönetim Kurulu Üyesi

1967 Amasya/ Taşova doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Amasya’da tamamlamıştır. Kargo taşımacılığı ile uğraşmaktadır. Halen Dersankoop’ta şehir içi ve şehirlerarası taşımalık alanında faaliyet göstermektedir.

Evli ve altı çocuk babasıdır.

 

 

Ali YAMAK

Yönetim Kurulu Üyesi

1974 Çankırı doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Çankırı’da tamamlayan Yamak, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi çevre mühendisliği bölüm mezunudur.

Kendisine ait olan şirketinde Ayakkabı üretim ve ihracatı ile uğraşmaktadır.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

Ersin KARAKAŞ

Yönetim Kurulu Üyesi

1979 Malatya Kale İlçesi doğumludur. İlk ve orta öğrenim İstanbul Güngören’de tamamlamıştır. Deri ticareti ile uğraşmaktadır.

   Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

Ramiz PARLAK

  Yönetim Kurulu Üyesi

 1957 Erzurum/Narman İlçesi doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Narman’da lise ve üniversite öğrenimini istanbul’da tamamlamıştır. Yıldız üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunudur. El aletleri ürünleri imalatı ve satışı işi ile uğraşmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

  

Yavuz ÖZENBOY

  Yönetim Kurulu Üyesi

 

  

Mehmet Yavuz ÖZELSAĞIROĞLU

  Yönetim Kurulu Üyesi

 

  DENETİM KURULU

Murat ÇEVİK

Denetleme Kurulu Başkanı

1970 Çorum doğumludur. Dersan Koop içerisinde faaliyet gösteren ÖZ AŞKINMADENİ EŞYA firması olarak kaşık imalatı yapmaktadır. Esenlerde ikamet etmekte olup, evli ve üç çocuk babasıdır.

 

 

Mehmet ÇAKIR

Denetleme Kurulu Üyesi

1960 Malatya Yeşilyurt doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Malatya’da tamamladıktan sonra ticaret hayatına atılmıştır. 1984 yılında İstanbul’a gelen Çakır, çeşitli islerle uğraştıktan sonra basınç kontrol cihazları ve sıvı seviye kontrol cihazları imalatına başlamış olup halen Dersankoop’ta bu işe devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

Celalettin Polat

 Denetim Kurulu Üyesi

 1971 Van/Erciş doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Erciş’te tamamlamıştır. İnşaat ve Kafeterya işletmeciliği  ile uğraşmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

 

İbrahim YILDIRIM

 Denetim Kurulu Üyesi

1974 Ağrı/Taşlıçay ilçesi doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Eskişehir Mahmudiye’de tamamlamıştır. Halen Dersankoop’ta elektrik yüksek gerilim ve pano montajı işi ile uğraşmaktadır.

Evli beş çocuk babasıdır.

 

 

Ramazan DEMİR

Denetim Kurulu Üyesi

1956 Malatya/Yeşilyurt ilçesi doğumludur. İlköğretimi Yeşilyurt’ta tamamlamıştır.

Çıraklıktan başlayarak ayakkabı freze işi ile uğraşan Demir, şimdilerde Dersankoop’ta büfe işletmeciliği yapmaktadır.

Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

 

 
8 kişi online