TRİOS 2023(19-03-2014)

BURASI TRIOS 2023!

BURASI GELECEK!

 TRİOS, Türkiye İkitelli Organize Sanayi kelimelerinin baş harflerinden oluşan, ayrıca uluslararası anlamı da olan bir marka.

Aynı zamanda Projedeki 3 bloğun varlığını da temsil ediyor.

 

2023 ise ekonomi alanında Türkiye’nin yüzüncü yıl vizyonuna olan inancı

ve katkıyı temsil ediyor. TRİOS’un uluslararası alandaki açılımı ise TURKEY

INDUSTRİAL ORGANİZED site olarak kullanılacak

 

2023 VİZYONUNAYAKIŞAN BİR PROJE!

TRİOS 2023, standartlarıyla dünyanın en önemli sanayi ve ticaret komplekslerinden biri olacak. Mimarisi, altyapısı, lokasyonu, sosyal alanları ve teknolojisiyle iş hayatına yepyeni bir bakış açısı getirecek.

Mağazaları, kuleleri, lokantaları, motor- adrenalin sporları merkeziyle sosyal yaşamın tüm renk ve zevklerini yansıtacak.

 

TRİOS 2023 PATRON KULE TÜRKİYE’DE BİR İLK!

TRİOS 2023, Türkiye’de patron olmanın prestijini ve ayrıcalığını en yüksek Seviyede hissedebileceğiniz yeni bir konsept sunuyor: patron kule.

Patron kule, sadece 100 seçkin patronun ofislerinin yer alacağı yeni bir “süper lüks” ofis konsepti. Kule’de yer alan patron’lar, şu anda dünyada sadece çok seçkin binalarda yer alan otomobil asansörüyle ofislerinin olduğu kata kadar çıkarak, otomobillerini ofis katına park edip, direk ofislerine geçebilecek.

Güvenlik, sekreter ya, temizlik ve ofis boy gibi tüm hizmetleri bina yönetimince 5 yıldızlı otel kalitesinde sağlanacak. Patron kule’de yer almak ayrıcalığın zirve noktası olacak.

 

PATRON KULÜP TÜRKİYE’DE BİR İLK!

TRİOS 2023’te patronların yeri ayrı! Patron kulüp, bölgedeki iş Sahiplerinin kendi sosyal ve ekonomik seviyelerindeki kişilerle ortak Vakit geçirebileceği bir prestij kulübü olacak.

İçinde lokanta, sinema salonu, misafir ağırlama alanı, fitness salonu,

Spa, kuaför, okuma odası, toplantı odaları, showroom, business centre ve

Mescitin yer aldığı bu özel kulüpte herşey patronlara yakışır kalitede olacak.

 

GELECEĞİN SANAYİ VE TİCARET KOMPLEKSİ

TAVAN YÜKSELİĞİ TAM 7 METRE!

Sanayicilerin kullandığı makinelerin yüksekliğinin fazla olması, hammadde, ara mamul veya nihai mamullerin hacimli olması Sebebiyle birçok sektörde imalatların yapılabilmesi ancak yüksek tavanlı yapılarda mümkün olabilmektedir.

Bu nedenle TRİOS 2023’ün tavan yükseklikleri her türlü makine ve imalatı rahatlıkla karşılayabilecek şekilde tam 7 metredir. Ayrıca talebe göre asma kat yöntemiyle, yüksek tavan gerektirmeyen iş kollarında ve alanlarda atölye metre karelerini 2 katına çıkarmak mümkün.

 

 

AĞIR SANAYİYE SAĞLAM ZEMİN!

TRİOS 2023 sanayi bloklarının betonarme yapısı, tüm Katların hareketli yük taşıma kapasitesi 2 ton / m2.

Tüm katlar ağır makineler, hammadde ve ürün depoları İle nakliye tırları’nın mukavemetine uygun, sağlam Zeminli bir yapıda olacak.

 

TIRLAR HER KATA ÇIKABİLECEK!

Makine, hammadde ve ürün nakliyeleriniz artık sorun olmaktan Çıkıyor. Trios 2023 sanayi bloklarında tavan yüksekliği 7 metre. Ayrıca her kata 18 metre uzunluğa kadar nakliye araçları Rahatlıkla çıkabilecek.

Böylece yüklemelerinizi atölyenizin Önünde yapabilecek, ekstra nakliye ve depolama maliyetleriyle Karşılaşmayacaksınız.

 

MODERN BİR PROJE

TRİOS 2023, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun100. Yılına yakışır bir projeyi şimdiden hayata geçirmek için planlandı.

Türkiye’nin dünyanın en büyük 10 ekonomisi içinde yer alan, 500 milyar dolar ihracat yapan bir ülke olması için gereken; modern ve altyapısı sağlam sanayi projelerinin öncüsü olacak. Bittiği zaman hem ikitelli hem de tüm Türkiye için örnek bir sanayi ve ticaret kompleksi olacak.

 

TÜRKİYE’NİN EN MODERN SANAYİ VE TİCARET MERKEZİ

TRİOS 2023, standartlarıyla dünyanın en önemli sanayi ve ticaret Komplekslerinden biri olacak. Mimarisi, altyapısı, lokasyonu, sosyal Alanları ve teknolojisiyle iş hayatına yepyeni bir bakış açısı getirecek.

Mağazaları, kuleleri, lokantaları, motor- adrenalin sporları Merkeziyle sosyal yaşamın tüm renk ve zevklerini yansıtacak.

 

ÇOK YÖNLÜ SANAYİ VE TİCARET MERKEZİ

Üç ayrı bloktan oluşacak TRİOS 2023’ün içinde 250 adet atölye,45 adet mağaza, 11’er katlı ofis ve otel olarak planlanan 2 kule bina, MOTOMALL ve VELOPARK alanları yer alacak.

 

Birinci atölye bloğu 128.000 m2, ikinci atölye bloğu 97.000 m2, çarşı ve kule bloğu ise 76.000 m2 olmak üzere projedeki toplam inşaat alanı yaklaşık 301.000 m2’yi buluyor.

Projede toplam satılabilir alan ise (çelik asma katlar hariç) yaklaşık 250.000 m2.

 

TRİOS 2023,İOSB’NİN EN MODERN PROJESİ OLACAK

İkitelli OSB içinde yer alan sanayi sitelerinin birçoğu 80’li yılların ihtiyaçlarına göre inşa edildiklerinden, günümüz şartlarının çok gerisinde kalmış durumdadırlar.

İOSB içinde yer alan firmalar, metrekare, tavan yüksekliği, elektrik altyapısı gibi birçok probleme rağmen tam kapasiteye yakın doluluk oranında faaliyet göstermektedir.

TRİOS 2023 projesinin yer alacağı arazi, büyük ve yoğun iş nüfusu barındıran

Bölgedeki tek boş arazidir. Proje gerçekleştiğinde tüm İOSB’ye ve Türkiye’ye örnek olarak, özellikle bölgede yer alan sanayi sitelerinde büyük bir imar yenilenmesine

Öncülük etmesi beklenmektedir.

 

 

 

TRİOS 2023, KOMPLE BİR YAŞAM ALANI

 

TRİOS 2023, ekonomimize güç katan bir merkez olmanın yanı sıra sosyal hayatının tüm renklerini ve zevklerini de yansıtacak.

 

MOTOMALL TÜRKİYE’DE BİR İLK!

Motor sporlarının heyecanı ve dinamizmi MOTOMALL’la TRİOS 2023’te yaşanacak. Birinci sanayi bloğunun çatı katında oluşturulacak motorkros parkuru ile blokların altında yer alacak motosiklet ve bisiklet satış, servis ve eğlence alanlarından oluşan MOTOMALL, heyecanı hep zirvede tutacak.

 

Motomall’da yer alacak bölümler:

• Motokros parkuru

• Motosiklet, yedek parça ve aksesuar satış mağazaları

• Motosiklet Servisleri

• Hobi Garajları

• Cafe & Restaurantlar

 

ADRENALİN, REKABET VE YETENEK VELOPARK’TA ZİRVEYE ÇIKACAK

Bisiklet ve kaykay pistleri, tırmanma duvarı ve adrenalin sporları ile Türkiye’nin En kapsamlı velopark’ı TRİOS 2023 ikinci sanayi bloğunun çatı katında yer alacak.

VELOPARK’ta yer alacak bölümler:

• Bisiklet Pisti

• Kaykay Pisti

• Tırmanma Duvarı

• Outdoor Malzeme Satışı

 

OSB AVANTAJLARI

TRİO 2023, OSB’de yer almasıyla Sanayi ve Ticari İşletmelere birçok avantaj sunacak.

• Teşvik İmkânları

• Ucuz Elektrik Kullanımı

• Ucuz Doğalgaz Kullanımı

• Katı Ve Sıvı Atıkların Bertarafı

YÜKSEK ENERJİ, DÜŞÜK MALİYET

TRİOS 2023 projesinde yer alacak atölye ve dükkânlar toplam 35 kw elektrik enerjisine uygun altyapıya sahip olacak. Böylece üretim için gereken yüksek enerji rahatlıkla sağlanacak.

Ayrıca OSB sınırları içinde elektrik fiyatlarına özel tarife uygulanması da 2023’ün önemli avantajlarından birisi olacak.

 

ARGE VE MARKA MERKEZİ

TRİOS 2023 yaptığı işbirlikleriyle de üreten Türkiye’nin gücüne Güç katacak. KOSGEB, marka ajansları, TURQUALİTY programı,TÜBİTAK ve ÜNİVERSİTELER ile yapılan anlaşmalarla TRİOS 2023’te Yer alan firmalar, her türlü Ar-Ge desteğine kolayca ulaşma İmkanı bulacaklar.

 Böylece iş yapma kapasitelerini geliştirmek İçin de her türlü desteğe de kolayca ulaşabilecekler.

 

 

 

İSTANBUL’DA ŞEHİR İÇİNDEKİ TEK OSB

TRİOS 2023, şehrin içinde yer alan tek organize sanayi bölgesi olan ikitelli OSB’de yükselecek.

TRİOS 2023 bu konumun sağladığı ulaşım ve lojistik olanaklarıyla orta boy sanayi kuruluşları için büyük bir cazibe yaratacak.

 

YENİ İSTANBUL’A KOMŞU

TRİOS 2023, İstanbul’un çehresini değiştirecek olan kanal İstanbul ve yeni şehir projelerine yakın konumu, Kayaşehir ve Başakşehir gibi çok hızlı gelişim gösteren ilçelere komşu olmasıyla yatırım alacak havzanın en değerli parçalarından birisi olacak.

Ayrıca temeli atılan, İstanbul’un en büyük hastanesi ikitelli şehir hastanesi ve olimpiyat köyü gibi projeler de aynı bölgede yer almaktadır.

 

TRİOS 2023 Türkiye’yi dünyaya bağlayan havalimanlarının yanı başında. Atatürk Havalimanı’na 3 kilo metre mesafesi ve yeni yapılacak olan 3. Havalimanına yakın konumuyla büyük bir yatırım fırsatı vaat ediyor.

 

ULAŞIM ÇOK KOLAY

TRİOS 2023, İstanbul’un can damarı olan ulaşım ağının tam merkezinde. TRİOS 2023’e ziyaretçiler ve çalışanlar alternatifli toplu taşıma seçenekleriyle kolayca ulaşabilecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2016 projeksiyonunda yer alan yeni tramvay ve metro hatlarıyla toplu ulaşım avantajları daha da artacak.

bu haber 12365 kez okundu.2 kişi online